Google Plus Twitter Facebook
Oyun Oyna – En Güzel Oyunlar

Pikachu’ya Ne oldu ?

Yılların eskitemediği ünlü oyun Pokemon (Pokémon), yeni oyunlarıyla ön plana çıkmaya çalışıyor. Bunu geçtik, özellikle belirli karakterin yaşadığı değişimler ve buna istinaden de değişen taktikler, birçok oyunseverin de dikkatini çekmiyor değil. Hiç kuşkusuz Pokemon serisinin en sevilen karakterlerinden biri Pikachu’dur. O sevimli sesi ve şirin yüzüyle, izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Pokemon’un animesinde Ash Ketchum‘ın ilk Pokémon’u Pikachu olunca, işler ister istemez değişiyor.

Peki 1998 yılından 2013 yılına kadar, neler oldu da Pikachu birden bire evrimleşti? İlk bölümlerde Pikachu, çizim olarak daha şirin ve tombul çizimleriyle dikkat çekiyordu. Zaman ilerledikçe ve  anime bölüm atladıkça, Pikachu da zayıflamaya başladı.

Birçok oyunsever ve anime severin, Pikachu’nun yeni görünüşünden hoşlanmadığını da belirtelim. Bunun tartışmaya açık bir konu olduğunu biliyoruz. Peki Pikachu sizce hangi haliyle daha sevimliydi? Zaman ilerledikçe Pikachu bu şekilde görünecek diye çok korkuyoruz.

pokemon 3ds role playing game game freak nintendo

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR

Yorum Yapın

BENZER HABERLER